آراد برندینگ
خانه / پتو مینک / تولیدی پتو مینک زرین

تولیدی پتو مینک زرین

با افزایش روز افزون درخواست انواع پتو ها علی الخصوص پتو مینک در کشور ایران و سایر کشور های همسایه ای می توان شاهد تولید انبوه این محصولات در مراکز بزرگی همچون زرین بود .تولیدی پتو مینک زرین تمام توان خود را در جهت تولید یک محصول با کیفیت به کار می گیرد .

فروش پتو مینک

فروش پتو مینک

امروزه در مراکز بزرگ و موسساتی همچون بیمارستان ها و پادگان ها از پتو های مینک با کیفیتی استفاده های متعددی می شود و این محصول بیش از پیش خریداری می شود و این موضوع سبب شده است که میزان تولید پتو مینک در سطح کشور افزایش یابد . مجموعه تولید کننده زرین، فروش پتو مینک و انواع مختلف پتو های ایرانی را تنها از طریق سایت اینترنتی ممکن کرده است این موضوع برای افرادی که از نقاط مختلف و دور دست قصد خرید عمده پتو مینک را دارند بهترین شرایط به حساب می آید .

تولیدی پتو مینک زرین

تولیدی پتو مینک زرین

اطلاع از مراحل تولید و بهره برداری از یک محصول سبب می شود که با اطمینان بیش تری آن محصول خریداری شود چون این موضوع سبب می شود که از جزییات الیاف و متریالی که جهت تولید استفاده می شود کاملا آگاهی یافت . مجموعه تولید کننده زرین جهت افزایش میزان اعتماد مشتریان خود به انواع پتو های تولید شده در مجموعه بیشتر سعی دارد که اطلاعاتی در خصوص الیاف و مواد اولیه پتو ها در اختیار مشتریان قرار دهد که این موضوع سبب شده است که میزان فروش پتو مینک در این مجموعه افزایش یابد .

کارخانه پتو مینک

کارخانه پتو مینک

انتخاب یک کارخانه همچون کارخانه پتو مینک مجموعه زرین می تواند از بسیاری از دشواری های خرید عمده بکاهد چون خرید از کارخانه همواره مستقیم و بدون هر گونه واسطه ای انجام می پذیرد و عدم حضور واسطه ها سبب می شود که هم کیفیت خرید و هم میزان سود آوری آن به طرز قابل ملاحظه ای افزایش یابد . همچنین زمانی که ارسال از درب کارخانه و به صورت مستقیم انجام می پذیرد می تواند از بسیاری از هزینه های اضافی حمل و نقل جلوگیری به عمل آید و کم ترین زمان ممکن صرف خرید شود .

پتو نمدی مینک

پتو نمدی مینک

پتو نمدی مینک با استفاده از مدرن ترین تجهیزات در مجموعه تولید کننده زرین تولید گشته و به مرحله عرضه و فروش می رسد .پتو نمدی مینک از آن قبیل پتوهایی می باشد که در شرکت تولیدی پتو مینک زرین ، مراحل تولید آن بسیار پیچیده می باشد چون این پتو جنس خاصی دارد و باید از پرز های نرم و لطیفی برخوردار باشد و خاصیت گرما بخشی بالایی داشته باشد پس توجه به ضخامت و نرمی و لطافت پتو در زمان تولید از موضوعاتی است که باید حائز اهمیت باشد  .

پتوی مینک چیست ؟

پتو نمدی مینک

پتوی مینک نوعی از پتو است که معمولا با تعداد بالا و تیراژ بالا خریداری می شود چون موسسات و مجموعه هایی از این نوع از پتو ها خریداری می کنند که مرکز رفت و آمد عموم مردم  می باشند و اهمیت دارد که در این مراکز  هر کدام از افراد صاحب پتوی مخصوص به خود باشند .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144136560
شماره تلفن ثابت:04135579183
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: zarrinsap@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش پتو مینک

صادرات انواع پتو

صادرات انواع پتوی ایرانی که از لحاظ درجه کیفی با محصولات خارجی قابل رقابت است …