آراد برندینگ
خانه / پتو / خرید آنلاین انواع پتو

خرید آنلاین انواع پتو

 خرید آنلاین انواع پتو از مجموعه تولید کننده زرین یک فرصت ویژه و استثنایی می باشد .مشتریانی از اقصی نقاط کشور تمام انواع پتو های تولید گشته در این مجموعه را سفارش می دهند چون نسبت به این موضوع اطمینان دارند که سطح کیفی پتو های تولید گشته در این مجموعه تضمین شده می باشد .

قیمت انواع پتو

قیمت انواع پتو

انواع پتو ها از قبیل پتو های مسافرتی پتو های نوزادی پتو های نمدی پتو های مینک و پتو های ساده با قیمت متفاوتی به فروش می رسند چون الیاف و متریال به کار رفته برای تولید این نوع از پتو ها متفاوت می باشند .در مجموعه بازرگانی زرین که قیمت انواع پتو ها به شیوه منصفانه تری تعیین می گردد ما شاهد افزایش میزان فروش در این مجموعه هستیم . برای مشتریان مجموعه تولیدی زرین راحت ترین شیوه برای اطلاع از قیمت در نظر گرفته شده است .

خرید آنلاین انواع پتو

خرید آنلاین انواع پتو

امروزه مجموعه های تولیدی فعالیت کننده در کشور همچون مجموعه تولید کننده زرین امکان خرید آنلاین انواع پتو ها را برای مشتریان ایجاد نموده اند .امروزه خرید آنلاین و اینترنتی راحت ترین شیوه خرید می باشد .اهمیت خرید آنلاین زمانی احساس می شود که از شهر های مختلف کشور قصد خرید انواع پتو از یک برند شناخته شده ایرانی را داشته باشید .برند زرین که امروزه جزو شناخته شده ترین برند های ایرانی در زمینه تولید پتو است در خدمت رسانی به مشتریان خود از هیچ تلاشی دریغ نمی کند .

بهترین مارک پتو

بهترین مارک پتو

امروزه پیشرفت اکثر تولید کنندگان ایرانی در زمینه تولید انواع محصولات چشم گیر می باشد و در واقع اکثر تولید کنندگان ایرانی خدمت بزرگی به مردم ایران کرده اند و با تولید محصولات با کیفیت و درجه یک و فروش آنها به قیمت ارزان سود مند ترین موقعیت خرید را ایجاد نموده اند .مجموعه تولید کننده زرین که یکی از تولید کنندگان بهترین مارک پتو در کشور می باشد انواع مختلفی از پتو ها را با جنس های مختلف تولید می نماید .مقاومت الیاف پتو های تولید گشته توسط این برند ایرانی برای مشتریان ثابت شده می باشد .

انواع پتو بیمارستانی

انواع پتو بیمارستانی

بیشترین نوع پتویی که تحت عنوان پتو بیمارستانی برای اغلب بیمارستان ها و مراکز درمانی خریداری می شود پتو مینک و پتو نمدی می باشد .هر یک از این نوع پتو ها از ضخامت قابل توجهی برخوردارند و اغلب در رنگ ها  و طرح های ساده تولید می گردند . مجموعه تولید کننده زرین به عنوان عرضه کننده مستقیم انواع پتو های بیمارستانی در کشور فعالیت دارد  .

انواع پتو های نوزادی

انواع پتو های نوزادی

یکی از انواع پتو هایی که در زمان تولید نسبت به انتخاب الیاف و متریال آن توجه ویژه نشان می دهند پتو های نوزادی می باشد .در طراحی انواع پتو های نوزادی معمولا از طرح های فانتزی و کارتونی بهره گرفته می شود .زیبایی خاصی که هر یک از پتو های نوزادی از آن برخوردارند موجب می شود که اکثر خانواده ها متناسب با سلیقه خود این محصول کاربردی را برای نوزادان خریداری نمایند .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144136560
شماره تلفن ثابت:04135579183
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: zarrinsap@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت پتو سربازی عمده

قیمت پتو سربازی عمده

یکی از موضوعاتی که در مجموعه تولید کننده زرین بدان توجه ویژه ای می شود …