آراد برندینگ
خانه / پتو نمدی / خرید پتو نمدی زرین

خرید پتو نمدی زرین

جایگاه مجموعه زرین به عنوان یک تولید کننده و مرکز خرید پتو نمدی در کشور بسیار بالاست چون همواره خرید مستقیم و بدون واسطه از تولید کننده برای مشتریان احساس بهتری دارد و موجب می شود که سود بالایی از این فرایند خرید نصیب آنها گردد.

قیمت خرید پتو نمدی

قیمت خرید پتو نمدی

پتو نمدی و سایر انواع پتو ها از آن جمله محصولاتی به شمار می آیند که تاثیر پذیری مستقیمی از نرخ ارز بین المللی دارند که در اثر تغییر سریع قیمت ارز بین المللی در بازار قیمت مواد اولیه و متریال تهیه شده برای تولید این محصول نیزافزایش می یابد و موجب می شود که قیمت نهایی پتو نمدی دچار تغییراتی گردد .مجموعه تولید کننده زرین برای سرعت بخشیدن به فرایند خرید امکان استعلام قیمت پتو نمدی را از طریق راه های اینترنتی و ارتباط مستقیم با مدیر فروش مجموعه هموار کرده است .

خرید پتو نمدی زرین

خرید پتو نمدی زرین

پتو نمدی جزو  نوعی از پتو هایی می باشد که خرید عمده آنها توسط اکثر سازمان ها عمومیت دارد و به ندرت ما شاهد خرید تکی این محصول هستیم. البته فعالیت اصلی مجموعه تولید کننده زرین تنها فروش عمده انواع پتو نمدی می باشد و ارتباط مستقیم این مجموعه با اکثر تاجران بزرگ بازار داخلی و خارجی می باشد .چنان چه تنها یک بار به مجموعه تولید کننده زرین اعتماد نمایید و انواع پتو نمدی را از این مجموعه خریداری نمایید مطمئنا ضمن تجربه به یاد ماندنی که از این فرایند خرید دارید، مجموعه زرین را به عنوان مرکزی دائمی جهت خرید برخواهید گزید .

شرکت پتو نمدی

شرکت پتو نمدی

زرین که یک شرکت تولیدی پتو نمدی در کشور می باشد همواره این محصول را در ابعاد استاندارد و به صورت تک نفره یا دو نفره تولید می نماید .پتو نمدی از آن قبیل محصولاتی می باشد که در اکثر مجموعه های بزرگ مورد استفاده قرار می گیرد و توجه به کیفیت آن از جمله مهم ترین موضوعات مورد توجه پیش از خرید می باشد . شرکت تولید و پخش پتو نمدی زرین در شهر تبریز مستقر می باشد اما این مجموعه با وسیله حمل و نقل سریع و با کم ترین هزینه ممکن امکان ارسال انواع پتو ها را به شهر های مختلف کشور هموار کرده است .

پتو امدادی نمدی

پتو امدادی نمدی

برای بسیاری از افراد که از سرمای بیش از اندازه هوا در فصل پاییز و زمستان گریزان هستند پتو یک محصول کاربردی به حساب می آید .البته برخی از افراد در تمام فصول سال مشتری دائمی انواع پتو ها از مجموعه های بزرگ در کشور هستند پتو امدادی نمدی که بر اساس استاندارد ها و با استراتژی گرمایشی بالایی تولید گشته است مناسب استفاده برای فعالیت کنندگان در جمعیت هلال اهمر و نیروی های انتظامی و مرزنشینان و عشایر می باشد .

پتو نمدی نوزاد

پتو نمدی نوزاد

اگر می خواهید یک نوع پتو ارزان را با درجه کیفی بالا خریداری نمایید پتو نمدی نوزاد گزینه مناسبی برای تمام خانواده ها می باشد .پتو نمدی نوزاد تولید شده در مجموعه زرین نرمی و لطافت خاصی دارد و مناسب برای پوست تمام نوزادان می باشد .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144136560
شماره تلفن ثابت:04135579183
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: zarrinsap@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید پتو مسافرتی

صادرات انواع پتو

صادرات انواع پتوی ایرانی که از لحاظ درجه کیفی با محصولات خارجی قابل رقابت است …