آراد برندینگ
خانه / پتو مسافرتی / لیست قیمت پتو حوله ای مسافرتی

لیست قیمت پتو حوله ای مسافرتی

لیست قیمت پتو حوله ای مسافرتی

لیست قیمت پتو حوله ای مسافرتی در این سایت اینترنتی موجود می باشد . فروش پتو های حوله ای مسافرتی را قادر هستیم با توجه به لیست قیمتی که در سایت های فروش اینترنتی ارائه می دهند خریداری نماییم. برای انتخاب محصول ایده آل خود از بین کالاهای درجه یک می توانید محصولات زرین ساپ را بررسی کنید.

لیست قیمت پتو حوله ای مسافرتی

لیست قیمت پتو حوله ای مسافرتی

لیست قیمت پتو حوله ای مسافرتی را با بررسی از چن سایت اینترنتی می توانید جویا شوید. اگر شما از چندین مرکز خرید لیست قیمت های روز را تهیه کنید و سپس هزینه های درج شده توسط زرین پتو را در نظر بگیرید شاهد اختلافات پر رنگی خواهید بود. حال شما به عنوان یک خریدار در این سایت اینترنتی هستید می توانید تفاوت این گروه تولیدی را با دیگران مقایسه کنید.

پخش عمده انواع پتو های ایرانی

پخش عمده انواع پتو های ایرانی

پخش عمده انواع پتو های ایرانی در مدت زمانی ناچیز به همه نقاط صورت می گیرد. پتو کالایی در رده های مختلف اعم از:

  • پتو های مسافرتی
  • پتو های سربازی
  • پتو های نمدی
  • پتو های پشمی
  • پتو های دو لابه
  • پتو های ژله ای
  • پتو های پلنگی
  • و سایر مدل ها تهیه و تولید و به بازار عرضه می شود.

ویژگی پتو های مسافرتی

ویژگی پتو های مسافرتی

پتو های مسافرتی غالبا در ابعاد کوچک تولید می شوند . جنس پتو های مسافرتی از الیاف مصنوعی نیز است به همین دلیل بعد از مدتی استفاده از این نوع پتو پرز می دهد اما تنها گزینه مناسب و سبک برای استفاده درسفر ها است. پتو های مسافرتی یکی از محبوب ترین نوع پتو ها می باشد که همه افراد بدون استثنا یکی از آن را در منزل دارند.

تولید کننده پتو مسافرتی تک نفره

تولید کننده پتو مسافرتی تک نفره

تولید کننده پتو مسافرتی تک نفره بر اساس استاندار های وزنی و ابعادی توسط زرین ساپ صورت میگیرد. پتو که یکی از کالاهای مورد نیاز انسان می باشد باید از بهترین نوع باشد. برای اینکه یک محصول بهترین باشد باید از مواد اولیه بهتری استفاده شود. زرین پتو با ترکیب کیفیت های زبانزد و زیبایی از جانب طرح ها و رنگ سبب تشکیل محصولات فوق العاده شده است. همه ما می دانیم که مسئله آسانی نیست عرضه محصولات به جای جای کشور ولی ما موفق شده ایم، ولی لازم به ذکر است که توانسته تولید و عرضه محصولات، این  حیطه سخت را به بهترین شکل ممکن به جا آوریم. لیست قیمت پتو های متنوع را از ما جویا شوید آن هم فقط با یک تماس…

پتو های ژله ای

پتو های ژله ای

در کنار پتو های مسافرتی ژله ای پتو های مسافرتی هستند که جنس شان همانند حوله می باشد. این پتو ها در اندازه ای هستند که برای مسافرت مناسب باشد و سبک و جاگیر نباشد. این پتو ها با قیمت های مختلفی برای فروش عرضه می شوند و در لیست قیمتی مشخص ارائه می گردند.

سایز پتو های تولید شده ایرانی

سایز پتو های تولید شده ایرانی

معمولا سایز پتو های دو نفره ۲۴۰x۲۲۰ یا ۲۴۰x۲۰۰ سانتی متر و سایز پتو های یک نفره ۱۶۰x۲۲۰ و ۱۵۰x۲۲۰ سانتی متراست.سایز پتوهای کودک هم بین ۸۰x۱۱۰ و ۱۱۰x۱۴۰ سانتی متر است. پس قبل از خرید درباره سایز پتو مطمئن شده و پتوی مناسب با نیاز خود را خریداری کنید.

تولید پتو

تولید پتو

پتو وسیله ای برای خواب و آرامش خواب انسان ها می باشد پتو ها درانواع مختلفی تولید می شوند . در فصل زمستان به دلیل سرما فروش پتو ها افزایش میابد . پتو ها درکیفیت های متفاوتی به دست شرکت های تولید کننده تولید می شوند.

خرید و فروش پتو

خرید و فروش پتو

پتو در همه فواصل به جز زمستان ها و فصل سرما تقریبا قیمت ثابتی دارد. شرکت تولیدی پتو زرین ساپ سایت های اینترنتی معتبری را فراهم کرده تا خریداران عزیز در کم ترین زمان ممکن به صورت آنلاین محصول مورد نظر خود را پس از بررسی قیمت تهیه و خریداری نمایند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144136560
شماره تلفن ثابت:04135579183
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: zarrinsap@gmail.com

مطلب پیشنهادی

تولید پتو مینک

صادرات انواع پتو

صادرات انواع پتوی ایرانی که از لحاظ درجه کیفی با محصولات خارجی قابل رقابت است …