آراد برندینگ
خانه / پتو سربازی / مرکز فروش پتو سربازی به صورت عمده

مرکز فروش پتو سربازی به صورت عمده

گروه تولیدی پتوی زرین به عنوان مرکز فروش پتو سربازی به صورت عمده آماده خدمات رسانی به تمامی ارگان های نظامی از قبیل پادگانها و … می باشد.امید است همکاری های لازم در زمینه تولید و فروش عمده این محصول انجام پذیرد.

فروش اینترنتی پتو سربازی

فروش اینترنتی پتو سربازی

گروه تولیدی پتوی زرین به عنوان مرکز فروش پتو سربازی تمامی تلاش خود را بر این امر متمرکز نموده است تا با افزایش تقاضای خرید از این نوع از پتو ها بخش مهمی و قابل توجهی از نیاز بازار را تامین نماید.


مرکز فروش پتو سربازی به صورت عمده

 مرکز فروش پتو سربازی به صورت عمده

فعالیت شرکت های تولید کننده پتو سربازی در شهرهای متعددی انجام می شود که از جمله آن ها می توان به تبریز اشاره نمود.این مسئله به جهات مختلفی حائز اهمیت می باشد که مهم ترین آن، مربوط به مباحث حمل و نقل و جا به جایی خواهد بود که از سمت کلانشهر تبریز می توان با هزینه های کمتری اقدام به ارسال نمود

برقرار اردوگاه ها و چادرهایی در موقعیت های مختلف مکانی، نیاز آن ها را به انواع ملزومات خواب از جمله پتو، افزایش می دهد.از همین رو فروش اینترنتی پتوهای نمدی شتری، یک راهی برای تامین نیاز این قشر از مشتریان می باشد.

خرید پتوی ارتشی

خرید پتوی ارتشی

.یکی از سازمان هایی که مصرف بالایی از این نوع پتوهای ارزان قیمت را به خود اختصاص داده است، مربوط به حلال احمر می باشد. علاوه بر حلال احمر، مشتریان بیشتری را می توان نام برد که متقاضی خرید پتو به صورت عمده می باشند.از جمله آن ها می توان به سازمان های نظامی، خوابگاه ها و حتی تاجران بین المللی اشاره نمود.به همین جهت یک مسیر خوب و همواری که مشتریان بتوانند از آن در جهت خرید عمده پتو استفاده نمایند، مربوط به فروش پتو سربازی به صورت آنلاین است.

کارخانه تولید پتو سربازی زرین پتو با عرضه مستقیم انواع پتوهای سربازی با رنگ های مختلف، بستری را فراهم ساخته است که مشتریان بتوانند به بهترین کیفیت و تنوع از مدل پتوها دست یابند.

صادرات پتو سربازی

صادرات پتو سربازی

پتو های درجه یک که در نرمی و لطافت همچون ابریشم بوده و در زیبایی نیز نظیر ندارند، در هر دو گروه از بازار های داخلی و خارجی بسیار خوش درخشیده اند. در واقع بیشتر از اینکه در بازار داخلی مهم باشند، اهمیت ویژه ای را در بازار های خارجی دارا هستند. به طوری که اقدام به صادرات عمده ی نمونه های وسیعی از این پتو ها توسط شرکت بزرگ پتو یعنی این شرکت شده است. اما کشور هایی که بیشترین سهم از این پتو های صادراتی را برده اند، عمدتاٌ کشور های همسایه هستند که از این شرکت صادراتی پتو و سایر شرکت های رقیب، بسیار به آن ها رسیده است.

انواع پتو سربازی و کاربرد آن

انواع پتو سربازی و کاربرد آن

در میان گزینه های ذکر شده، قصد داریم تا توضیحاتی را در خصوص پتو سربازی بیان کنیم.
در مورد این پتو باید گفت که مختص سربازان در حال خدمت می باشد که در حال گذران خدمت مقدس سربازی می باشند.در واقع این پتو ها را صرفاٌ در پادگان ها و اماکن نظامی مورد کاربرد قرار می دهند.

همچنین انواع گوناگونی از آن قابل مشاهده می باشد که پتو سربازی نمدی یکی از آن هاست.
برای پتوی مورد نظر می توان این تعاریف را عنوان کرد:

  • پتو سربازی نمدی یکی از بهترین پتو هایی است که کیفیت بالایی را در خود جای داده است.
  • این پتو از رنگبندی و طرح های متنوعی بهره برده است.
  • یکی از طرح های رایج در این پتو، طرح پلنگی است که زیبایی بسیاری را داراست.
  • قیمت پتو پلنگی نسبت به قیمت پتو سربازی متشکل از طرح های دیگر، سطحی بیشتر را در بر گرفته است.
  • برای دریافت این پتوی سربازی با این طرح یا هر طرح دیگر با بهترین قیمت یا با قیمت عمده پتو، می توان از مرکز فروش پتو سربازی زرین اقدام نمود.


تولید کننده پتو سربازی

 تولید کننده پتو سربازی

این روزها، اینترنت را به عنوان مرجع خرید انواع پتو قرار داده است و پتو سربازی، یکی از انواع پتوهایی است که در بازار، نیاز گسترده ای به آن می باشد.

در کنار پتو سربازی که قیمت های مناسب و مقرون به صرفه ای دارد، پتو مسافرتی هم این روزها به فروش بالایی دست یافته اند.

گروه تولیدی زرین پتو را می توان مجموعه ای معرفی نمود که ضمن ارتباط با آن می توانید انواع پتو خوب و درجه یک با ارزان ترین قیمت را برای خرید عمده انتخاب نمایید.


سایز پتو سربازی

 سایز پتو سربازی

پتو در دو ابعاد تک نفره و دو نفره موجود است. ابعاد پتوی تک نفره ۲۲۰*۱۶و ابعاد پتو دو نفره ۲۴۰*۲۲۰ می باشد. پتو های سربازی به دلیل ضخامت و جنسی که دارند از گرمای فوق العاده ای بهره مند می باشند به همین جهت در روستا ها بسیار استفاده می شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144136560
شماره تلفن ثابت:04135579183
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: zarrinsap@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت پتو نمدی زرین

پتو نمدی با دستگاه های پیشرفته در مرکز تولیدی زرین تولید گشته و به مرحله …