آراد برندینگ
خانه / پتو مینک / کارخانه پتو مینک زرین

کارخانه پتو مینک زرین

امروزه تعداد معدودی از تولید کنندگان ایرانی مانند کارخانه پتو مینک زرین همپای تولید کنندگان خارجی گام های بلندی در جهت تولید انواع محصولات ایرانی با کیفیت برداشته اند . به عنوان نمونه کارخانه پتو مینک زرین افتخار این را دارد که با تولید انبوه انواع پتو های مینک و عرضه سراسری و مستقیم این محصول بسیاری از مصرف کنندگان را با یک برند ایرانی َآشنا نماید .

خرید پتو مینک

خرید پتو مینک

رضایت خاطر مشتریان در زمان خرید عمده پتو مینک از کارخانه پتو مینک زرین برای تمام عوامل و کارکنان این مجموعه اهمیت دارد .چون پتو کالایی می باشد که در موقعیت های مختلفی مورد  استفاده قرار می گیرد و جنس و درجه کیفی آن باید به گونه ای باشد که راحتی و آسایش را برای تک تک مصرف کنندگان به ارمغان آورد . از اقداماتی که می توانید فرایند خرید پتو مینک از مجموعه تولید کننده زرین را تسریع بخشید این است که ابتدا نسبت به ارتباط اینترنتی با مشاوران فروش مجموعه اقدام نمایید .

کارخانه پتو مینک زرین

کارخانه پتو مینک زرین

چند عامل در کارخانجات مجموعه زرین در کنار هم موجبات تولید مرغوب و ترین و با کیفیت ترین پتو ها را فراهم نموده اند .یکی از عوامل انتخاب صحیح و هوشمندانه الیاف و پنبه به کار رفته در تولید پتو می باشد .دیگر عامل تاثیر گذار دستگاه ها و تجهیزات پیشرفته ای می باشد که مطابق با دانش روز دنیا در مجموعه زرین فرایند تولید را تسریع می بخشند و عامل سوم و بسیاری مهم در این مجموعه همکاری و فعالیت درخشان تمام عوامل و کارکنان و ناظران کیفی مجموعه زرین می باشند که در کارکرد خود از هیچ تلاشی دریغ نمی کنند .

قیمت پتو مینک

قیمت پتو مینک

امروزه قیمت تمام محصولات به صورت لحظه ای تغییر می یابد و تمام فعالان تجاری از این موضوع آگاه هستند . تنها مراکزی که تولیدات خود را به صورت مستقیم و بدون هر گونه واسطه ای خدمت مشتریان عرضه می نمایند اقتصادی ترین مجموعه های موجود در کشور هستند . خرید از این مجموعه ها دستیابی به سود بالا را تسهیل می کند .قیمت پتو مینک در مجموعه بازرگانی زرین در مقایسه با قیمت بازاری این محصول ارزان تر می باشد و این موضوع بسیار خوشایند خریداران دائمی مجموعه زرین می باشد .

پتوی مینک چیست ؟

پتوی مینک چیست ؟

یکی از انواع پتو هایی که به عنوان پتوی رو انداز کاربرد دارد و از ضخامت قابل توجهی برخوردار است پتو مینک می باشد .الیاف خز مانند این نوع از پتو نرمی و لطافت خاصی را به بافت پتو بخشیده است .امروزه پتو های مینک در طرح های ساده و رنگ های خاص و شیکی طراحی می شوند که استفاده از این پتو ها برای مصارف خانگی نیز مناسب گشته است .

پتو مینک بیمارستانی

پتو مینک بیمارستانی

خرید پتو مینک بیمارستانی از مرکز تولید این محصول بسیار مقرون به صرفه می باشد .هر یک از مراکز درمانی و بیمارستان ها به تناسب نیاز خود نسبت به خرید عمده و حجم بالایی از پتو مینک بیمارستانی اقدام می نمایند .بدین منظور مجموعه تولید کننده زرین بهترین موقعیت را برای مشتریان ایجاد نموده است .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144136560
شماره تلفن ثابت:04135579183
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: zarrinsap@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش پتو مینک

صادرات انواع پتو

صادرات انواع پتوی ایرانی که از لحاظ درجه کیفی با محصولات خارجی قابل رقابت است …