آراد برندینگ
خانه / پتو نمدی / خرید و فروش پتو نمدی

خرید و فروش پتو نمدی

خرید و فروش پتو نمدی در بهترین کیفیت و نازل ترین قیمت ها در این سایت اینترنتی معتبر انجام می گردد. پتو های نمدی از جمله پتو های پر فروش و پر مصرف می باشند. قیمت پتو نمدی وابسته به کیفیت آن تعیین می گردد. این نوع از پتو ها بسیار مناسب فصل سرما می باشد.

ویژگی پتو های نمدی

پتو های نمدی دارای ویژگی های بسیاری می باشند. از ویژگی های خاص و بارز پتو های نمدی خاصیت گرمایی فوق العاده آن ها می باشد. پتو های نمدی از پشم خالص تهیه و تولید می شوند. این نوع از پتو ها بسیار مناسب افرادی که سرمایی هستند و یا به سرما حساسیت دارند می باشد چرا که موجب افزایش دمای بدن می شود و فرد احساس سرما نمی کند.

خرید و فروش پتو نمدی

کیفیت پتو های نمدی

یکی دیگر از تولیدات پتو که در بازار جهانی با استقبال گسترده ای نیز همراه است، مدل پتو نمدی می باشد. پتو نمدی اصل به دلیل آن که مدت زمان بیشتری می تواند گرما را در خود نگاه دارد، جزو نمونه های پرطرفدار در فصل سرما به شمار می رود. از آنجایی که پتو پشمی با اندکی حساسیت نیز همراه است، لذا استفاده از آن برای کودکان چندان توصیه نمی گردد!

خرید و فروش پتو نمدی

تولید پتو های نمدی

تقاضای انواع پتو نمدی بدون محدویت زمانی بالا می باشد و تولید پتو نمدی در برند های ایرانی به شکل کاملا خودکفا انجام می شود. تولید پتو سربازی با نمد یکی از روشهای تولید می باشد که در برند های ایرانی بسیار پرطرفدار می باشد. پتو سربازی نمدی بافتی منسجم دارد و به همین دلیل هوای متعادل را با بهترین کیفیت محبوس کرده و به همین سبب دمای بدن را تنظیم می کند لذا برای تمامی فصول و مناطق خصوصا فصول سرد و مناطق سرد سیر مناسب می باشد. پتو نمدی در ابعاد مناسب و استاندارد تولید می شود که برای همه ی افراد با هر قد و وزنی مناسب می باشد.

خرید و فروش پتو نمدی

انواع پتو

استفاده از پتو در تمامی فصول خصوصا در فصول سرد سال سبب شده است که این محصول تقاضای بالایی داشته باشد و تولید فروش انواع پتو در بین تولید کنندگان به بازاری داغ و رقابتی تبدیل شده است. انواع پتو:

  • پتو نمدی
  • پتو مینک
  • پتو مسافرتی
  • پتو سربازی
  • پتو ژله ای ایرانی
  • پتو بافتنی
  • پتو پشم شتر
  • پتو پشمی
  • پتو ژله ای خارجی
  • و غیره….

در برند های ایرانی با بهترین شرایط کیفی و با رعایت بالاترین سطوح استاندارد تولید می شود و در تمامی شهرها و روستاهای کشور عرضه می شود.

خرید و فروش پتو نمدی

خرید و فروش پتو نمدی

پتو های نمدی را می توان به دو صورت حضوری و غیر حضوری تهیه و خریداری نمود. برای خرید حظوری با مراجعه به مراکز فروش پتو می توان محصول مورد نیاز حود را تهیه نمایید. برای خرید پتو به صورت غیر حضوری با مراجه به سایت های اینرنتی معتبر می توان در کم ترین زمان ممکن محصول مورد نیاز خود را به صورت آنلاین تهیه و خریداری نمود. برای خرید پتو نمدی به صورت عمده با همکاران ما در بخش فروش تماس حاصل نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144136560
شماره تلفن ثابت:04135579183
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: zarrinsap@gmail.com

مطلب پیشنهادی

تولید پتو مینک

صادرات انواع پتو

صادرات انواع پتوی ایرانی که از لحاظ درجه کیفی با محصولات خارجی قابل رقابت است …