آراد برندینگ
خانه / زرین پتو / نمایندگی پتو زنبق تبریز

نمایندگی پتو زنبق تبریز

نمایندگی پتو زنبق تبریز در کجا واقع می باشد؟ این پتوها در چه ابعادی تولید می شوند؟ خرید و فروش نمایندگی پتو زنبق تبریز چگونه می باشد؟ آیا خرید اینترنتی امکان پذیر می باشد؟ پشتیبان این محصولات چه کسانی می باشند؟ و هزازان سوال دیگر…

تیم زرین پتو با تهیه و فروش محصولات زنبق به منظور راحتی خرید مشتریان شعب های اینترنتی فعالی را دایر کرده است. این محصولات که تحت پشتیبانی زرین پتو عرضه می شود نام و نشان خاصی را برای خود شامل می باشد.

نمایندگی پتو زنبق تبریز

پتو زنبق لاله با کیفیت

پتو زنبق از جمله برند های پرفروش می باشد که دلیل محبوبیت ویژه این محصول در بین عموم مردم کیفیت عالی و طرح های متنوع می باشد. به راحتی و اطمینان میتوانیم بگوییم این کالا تولید داخلی می باشد که حاصل و ثمر کارکنان زحمت کش در این عرصه می باشد مواد اولیه مورد استفاده در تهیه این پتو ها الیاف میکرو می باشد که فوق العاده نرم هست و همچنین این پتو ها با قابلیت شستشو با ماشین لباسشویی را دارا هستند.

نمایندگی پتو زنبق تبریز

قیمت پتو مارک زنبق

قیمت پتو های زنبق نسبت به بیشتر محصولات بسیار مناسب می باشد چرا که این محصولات با کیفیت های عالی طراحی و تولید می شود. نمایندگی پتو زنبق تبریز با در نظر گیری هدف اصلی یعنی کسب رضایت مشتریان محصولات را بسیار مناسب تر عرضه بازار می کند. با توجه به این که نوساناتی در هزینه ها وجود دارد قیمت دقیق و لحظه ای را نمی توان در سایت عنوان کرد بدین منظور شما خریداران گرامی جهت دریافت قیمت های به روز میتوانی با پشتیبانان سایت در ارتباط باشید.

نمایندگی پتو زنبق تبریز

قیمت پتوی زنبق یک نفره و دو نفره

پتو های زنبق با توجه به محبوبیت بیش از حد در بین مردم برای راحتی افراد این محصول را در ابعاد اساندارد یک نفره و دونفره تولید میکند. نمونه هایی از این محصولات در سایت موجود می باشد. تیم زرین پتو آماده پاسخگویی به تمامی سوالات شما می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144136560
شماره تلفن ثابت:04135579183
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: zarrinsap@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت پتو مینک

تولید کننده انواع پتو در تبریز

یکی از مطرح ترین و شناخته شده ترین تولید کننده انواع پتو در تبریز و …