آراد برندینگ
خانه / پتو نمدی / صادرات پتو نمدی

صادرات پتو نمدی

صادرات پتو نمدی توسط شرکت زرین پتو انجام می شود. پتو های پشمی و نمدی در مدل مختلفی تولید و به بازار عرضه می شوند. این پتو ها در فصل زمستان از فروش بالایی برخوردار هستند. پتو های نمدی جز حوله های پر فروش و محبوب در بین خریداران می باشد.

ویژگی پتو های نمدی

پتو های نمدی دارای ویژگی های خاصی است.این ویژگی اصلی وشگفت انگیز شامل گرما و دمای بالای این نوع پتو می باشد. این پتو ها بسیار مناسب برای افرادی که سرمایی ویا به سرما حساسیت دارند است.

صادرات پتو نمدی

کفیت پتو های نمدی

پتو های نمدی از پشم خالص تهیه می شوند. کیفیت پتو های نمدی بسیار مناسب فصل سرد زمستان می باشد. این پتو ها برای افرادی که به سرما و یا به الیاف طبیعی،پشم وغیره…. حساسیت دارند نباید از این نوع پتو ها استفاده کنند.

صادرات پتو نمدی

کاربرد پتوهای نمدی

پتو های نمدی در مکان هایی مانند: اردوگاه، پادگان ها، راهدارخانه و غیره… استفاده می شوند. این پتو ها به دلیل داشتن خاصیت گرمایی بسیار محبوب در بین مصرف کنندگان می باشد.

صادرات پتو نمدی

تولید پتو های نمدی

پتوهای نمدی در فواصلی مانند: زمستان ویا در ایامی مانند: ایام محرم با افزایش فروش مواجه می شوند به همین دلیل شرکت های تولید کننده، تولیدات خود را افزایش می دهند.

صادرات پتو نمدی

قیمت پتو های نمدی

پتو های نمدی بسته به نوع کیفیت و ابعادشان قیمت گذاری می شوند. قیمت پتو های نمدی با توجه به اینکه از پشم خالص است بسیار قیمت مناسب و ارزانی دارد. پتو های نمدی با قیمت های متفاوت به بازار عرضه می گردند.

صادرات پتو نمدی

خرید پتو های نمدی

پتو های نمدی را می توان از مراکز فروش پتو تهیه نمود که بسیار زمان بر می باشد. شرکت زرین پتو با ارایه سایت های اینترنتی تضمین شده توانسته رضایت مشتریان را جلب نماید. به دلیل فصل فروش پتو نمدی تعداد پتو ها بسیار محدود می باشد پس برای خرید سریعا با همکاران ما در واحد فروش تماس حاصل فرمایید.

صادرات پتو نمدی

صادرات پتو های نمدی

شرکت زرین پتو توانسته بیش از نیمی از صادرات پتو کشور را در دست بگیرد. این شرکت در عرصه صادرات بسیار پیشرفت و رشد چشم گیری داشته است. از جمله کشور هایی که پتو صادر شده است می توان به: عراق، کربلا، افغانستان، ارمنستان و غیره… اشاره نمود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144136560
شماره تلفن ثابت:04135579183
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: zarrinsap@gmail.com

مطلب پیشنهادی

تولید پتو مینک

صادرات انواع پتو

صادرات انواع پتوی ایرانی که از لحاظ درجه کیفی با محصولات خارجی قابل رقابت است …