آراد برندینگ
خانه / پتو مینک / فروش پتو مینک ارزان قیمت

فروش پتو مینک ارزان قیمت

فروش پتو مینک ارزان قیمت در این سایت ایینترنتی انجام می گردد. قیمت خرید انواع پتو مینک با توجه به ابعاد و کیفیت پتو متفاوت می باشد. پتوی مینک در اصطلاح به پتو هایی گفته می شود که پس از تولید پتوی نمدی تحت عملیات دستگاه دیگری بنام مینک قرار میگیرد.

فروش پتو مینک ارزان قیمت

این پتو ها به دلیل لطافت بالا، عایق حرارتی کمتر بودن نسبت به پتوهای نمدی مورد استقبال عموم خریداران می باشد به علاوه این محصول در زندگی روزمره از جمله منازل، بیمارستان ها و… مورد استفاده زیادی قرار می گیرد که باید از کیفیت بالایی برخوردار باشد.

تولید پتو مینک در ایران

تولید پتو مینک در ایران از اهیمت ویژه ای برخوردار می باشد. چرا که علاوه بر تامین نیاز های داخلی کشور در زمینه صادرات نیز فعالیت خود را رواج می دهد. پتوی مینک از گذشته تا به امروز در بازار جزو محصولات پرفروش بوده و هست و نیاز به تولیدات زیاد تر در این زمینه احساس می شود.

فروش پتو مینک ارزان قیمت

خرید پتو مینک

خرید پتو مینک بصورت عمده و یکجا یک خرید سودمند و با صرفه را شامل می شود. خرید انواع پتو در کیفیت های مختلف و ابعاد متنوع از تیم زرین حوله از طریق سایت امکان پذیر می باشد.

شما با مشاهده محصولات موجود در سایت به کیفیت و هزینه های مناسب محصولات این تیم پی خواهید برد و با یکبار خرید مشتری همیشگی خواهید بود.

فروش پتو مینک ارزان قیمت

فروش پتو مینک ارزان

فروش پتو مینک به تمامی ارگان ها در هر کجای ایران و اطراف ایران امکان پذیر می باشد. فروش خرده و یا تکی وجود ندارد و تمامی فروش ها به صورت عمده  و با قیمت های مناسب صورت می گیرد. برای تهیه از محصولات با کارشناسان فروش تیم در تماس باشید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144136560
شماره تلفن ثابت:04135579183
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: zarrinsap@gmail.com

مطلب پیشنهادی

تولید پتو مینک

صادرات انواع پتو

صادرات انواع پتوی ایرانی که از لحاظ درجه کیفی با محصولات خارجی قابل رقابت است …