آراد برندینگ
خانه / پتو نمدی / خرید اینترنتی پتو نمدی با کیفیت

خرید اینترنتی پتو نمدی با کیفیت

خرید اینترنتی پتو نمدی با کیفیت از چه سایتی توصیه می شود؟ چگونه سفارش خود را به صورت آنلاین ثبت کنیم؟ آیا تضمینی مبنی بر کیفیت مناسب محصولات وجود دارد؟ فعالیت تیم زرین پتو به چه صورت می باشد؟

تولید پتو نمدی از گذشته تا حال در جریان بوده و خواهد بود با این تفاوت که امروزه تولیدات بسیار اعلا تر و با کیفیت تر از گذشته می باشد. امروزه تولید کنندگان زیادی برای انواع پتو وجود دارد که هر یک بازار کاری مختص خود را صاحب هستند. اما یکی از روش های عرضه محصولات روش فروش اینترنتی می باشد که میتوان گفت در عصر حال بیشتر خرید و فروش ها با این روش صورت میگیرد.

خرید اینترنتی پتو نمدی با کیفیت

کارخانه تولید پتو نمدی تبریز

تولید پتو های نمدی در طرح های پلنگی و ببری رایج ترین نوع و شناخته شده ترین طرح برای این محصولات می باشد. این محصولات در کیفیت های عالی تولید می شوند و در رنگ های مناسب برای محیط منزل ارایه می شوند.

خرید اینترنتی پتو نمدی با کیفیت

فروش پتو نمدی ارزان قیمت

فروش انواع پتو های نمدی، مسافرتی، مینک، سربازی و سایر مدل ها از طریق این سایت صورت میگیرد. فروش تمامی محصولات به صورت عمده می باشد که شامل قیمت های بسیار مناسبی می شود. قیمت های عنوان شده برای تمامی محصولات با حداقل سود مشخص می شود.

خرید اینترنتی پتو نمدی با کیفیت

تولیدی پتو نمدی سربازی

پتو نمدی سربازی یکی دیگر از تولیدات پر فروش در زمینه تولید انواع پتو می باشد. پتو های سربازی در وزن ها سبک و سنگین سفارشی طراحی و تولید می شوند. این محصول در گذشته بیشتر در پادگان ها و ارگان های خاص مورد استفاده قرار می گرفت ولی امروزه با توجه به نوع بافت ها و مواد اولیه مرغوب به عنوان مصارف شخصی نیز مورد استفاده قرار میگیرد. مواد اولیه تشکیل دهنده این پتو ها الیاف و نخ پلی استر می باشد. خرید اینترنتی پتو نمدی با کیفیت برای تمامی ارگان های دولتی، غیر دولتی و مصارف شخصی از سایت زرین پتو امکان پذیر می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144136560
شماره تلفن ثابت:04135579183
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: zarrinsap@gmail.com

مطلب پیشنهادی

تولید پتو مینک

صادرات انواع پتو

صادرات انواع پتوی ایرانی که از لحاظ درجه کیفی با محصولات خارجی قابل رقابت است …