آراد برندینگ
خانه / پتو مینک / خرید اینترنتی پتو مینک بیمارستانی اعلا

خرید اینترنتی پتو مینک بیمارستانی اعلا

خرید اینترنتی پتو مینک بیمارستانی اعلا امروزه کمی کار دشواری می باشد چرا که با بالا رفتن قیمت های مواد اولیه سبب افزایش قیمت محصول نهایی یعنی پتو ها شده است. پتو های بیمارستانی بیشتر از نوع پتو های مینک می باشد. علت این انتخاب به علت گرم نگه داشتن پتو های مینک می باشد.

تولید پتو مینک بیمارستانی

در تولید پتو های مینک سفارش شده برای بیمارستان ها نهایت دقت و تلاش به عمل می آید، به این صورت که در تولید این پتو ها از الیاف مخلوطی از پلی استر و اکریلیک استفاده می شود. این محصولات با خاصیت شستشو عرضه بازار می شوند و به این حال می باشد که با شستشو کیفیت عالی خود را از دست نمی دهند.

خرید پتو مینک با کیفیت

خرید پتو مینک به صورت عمده

خرید اینترنتی پتو مینک بیمارستانی به صورت عمده یکی از دغدغه های خریداران این محصول می باشد که اعلام می کنند گاه کیفیت ها و قیمت ها با یکدیگر هماهنگ نمی باشد. اما جهت اطمینان از محصولات تولیدی زرین میتوانید با پشتیببانان در تماس باشید با نمونه ای از محصولات را برای شما ارسال کنند.

کیفیت پتو مینک

فروش محصولات این سایت از تبریز صورت می گیرد اما اگر شما از شهر های دیگر قصد سفارش و تهیه این محصولات را دارید جای نگرانی نیست این تولیدی با پوشش کلی امکان ارسال محصولات سفارشی را به تمام نقاط کشور را دارد.

خرید پتو مینک با کیفیت

فروش پتو مینک ارزان قیمت

فروش انواع پتو های با کیفیت با قیمت های مناسب از طریق این بستر اینترنتی صورت میگیرد. امروزه به دلیل استفاده بیش از پیش پتو، بازار نیاز بیشتری را به انواع این محصول احساس می کند. پتو هایی از قبیل مسافرتی، مینک، ژله ای، نمدی، سربازی و سایر مدل ها تولید و عرضه می شود. نمونه ای از محصولات تولید شده در سایت موجود می باشد که می توانید مشاهده کنید.

کارخانه تولید پتو مینک بیمارستانی

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144136560
شماره تلفن ثابت:04135579183
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: zarrinsap@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش پتو مینک

صادرات انواع پتو

صادرات انواع پتوی ایرانی که از لحاظ درجه کیفی با محصولات خارجی قابل رقابت است …