آراد برندینگ
خانه / پتو مینک / فروش اینترنتی انواع پتو مینک با کیفیت

فروش اینترنتی انواع پتو مینک با کیفیت

فروش اینترنتی انواع پتو مینک با کیفیت از نظر ابعاد و رنگ های متنوع از طریق سایت زرین پتو به تمامی نقاط ممکن می باشد. پتو های مینک از گذشته تا به امروز در صنعت تولید پتو وجود داشته و خواهد داشت.

امروزه فروش پتو های مینک با افزایش بی سابقه ای مواجه می باشد. چرا که این محصول نام و آوازه یک پتوی ابتدایی را دارد و امروزه با آمیخته شدن طرح و رنگ های جدید به عنوان یک محصول پر طرفدار شناخته می شود.

خرید پتو مینک با کیفیت

تولید انواع پتو مینک تبریز

پتوهای مینک بر اساس رنگ بندی ها و طرح ها شامل دسته بندی های مختص خود هستند، علاوه بر این دسته بندی یک گروه دیگر بر اساس کیفیت ها و مواد اولیه استفاده شده در این محصولات موجود می باشد. منظور از مواد اولیه همان الیاف ها و نخ های استفاده شده می باشد که هر چقدر درجه کیفیت مواد اولیه بالا تر باشد محصول از مرغوبیت عالی تری پشتیبانی خواهد کرد.

کارخانه تولید پتو مینک بیمارستانی

نمونه هایی از پتوهای مینک در رنگ ها طرح های متنوع در سایت موجود می باشد که میتوانید محصولات را مشاهده فرمایید.فروش اینترنتی انواع پتو مینک با قیمت های استثنایی را از ما بخواهید.

خرید پتو مینک با کیفیت

قیمت انواع پتو مینک ایرانی

با اینکه پتو مینک جزو محصولاتی می باشد که ساختار ثابتی دارد ولی همانطور که گفته شد به انواع دسته ها تقسیم می شوند. هریک از این دسته بندی ها با ویژگی های مختص خود با قیمت های متنوعی عرضه بازار می شوند.

تولید پتو مینک

حال با توجه به اینکه نوسانات در بازار کلی وجود دارد قیمت خرید محصولات اولیه در هر بار خرید متفاوت می باشد و این نکته تاثیر گذار در قیمت های فروش می باشد. جهت اطلاع از قیمت های به روز محصولات از جمله پتو مینک و یا سایر پتو ها همچون مسافرتی، سربازی و … میتوانید با همکاران بخش فروش در تماس باشید و یا راه های ارتباطی درج شده در ارتباط باشید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144136560
شماره تلفن ثابت:04135579183
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: zarrinsap@gmail.com

مطلب پیشنهادی

تولید پتو مینک

صادرات انواع پتو

صادرات انواع پتوی ایرانی که از لحاظ درجه کیفی با محصولات خارجی قابل رقابت است …