آراد برندینگ
خانه / پتو سربازی / قیمت عمده فروشی پتو سربازی با کیفیت

قیمت عمده فروشی پتو سربازی با کیفیت

قیمت عمده فروشی پتو سربازی با کیفیت در تمامی بازار ها متفاوت می باشد. اما هر چند که این قیمت ها با نوساناتی مواجه است اما در خرید و فروش عمده هر محصولی قیمت ها نسبتا کاهش می یابد. پتو سربازی از جمله محصولاتی می باشد که فروشش به ارگان های خاص و سفارشی صورت میگیرد.

یعنی به این صورت نیست که همانند سایر پتو ها مثل پتو ها مثل پتو مسافرتی فروش رایجی داشته باشد. همین دلیل می شود تا فروش این محصول در بازار رنگ کمرنگ تری داشته باشد و یا حتی خریداران این محصول را کمی به سختی وا دارد.

پتوی سربازی ارزان قیمت

مرکز فروش پتو سربازی در تبریز

تبریز با دارا بودن مرکز های فروش فعال به خوبی پاسخگوی تمامی نیاز های خریداران می باشد. قیمت پتو های سربازی در محدوده مناسبی قرار دارند اما گاهی اوقات به دلیل افزایش قیمت مواد اولیه سبب افزایش قیمت این نوع پتو ها نیز می شود.

قیمت پتو سربازی عمده با دوام

خرید اینترنتی پتو سربازی

تولیدی زرین پتو با امکان فروش محصولات به تمامی نقاط کشور آماده تولید تمام سفارشات می باشد. این پتو ها با توجه به مواردی که مورد استفاده قرار میگیرند باید بسیار بادوام و مقاوم باشند. زرین پتو با تولید این محصولات با بافت های محکم و بلند کیفیت این محصولات را در برابر پوسیدگی تضمین میکند.

قیمت پتو سربازی عمده با دوام

همچنین این محصولات به دلیل اینکه رنگبندی خاص خود را دارند از نظر خریداران، باشد رنگ های مد نظر خود را سفارش دهید تا در کمترین زمان ممکن محصولات مورد نظر شما تولید شوند.

قیمت پتو سربازی عمده با دوام

فروش پتو سربازی ارزان قیمت در تبریز

فروش زرین پتو به صورت اینترنتی از طریق این سایت اینترنتی صورت میگیرد. همانطور که اعلام شد قیمت عمده فروشی پتو سربازی نسبت به فروش تکی بسیار مناسب تر می باشد. پس برای تهیه این محصولات به صورت عمده می توانید با همکاران بخش فروش در ارتباط باشید.

مرکز خرید پتو سربازی

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144136560
شماره تلفن ثابت:04135579183
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: zarrinsap@gmail.com

مطلب پیشنهادی

تولید پتو مینک

صادرات انواع پتو

صادرات انواع پتوی ایرانی که از لحاظ درجه کیفی با محصولات خارجی قابل رقابت است …