آراد برندینگ
خانه / پتو مسافرتی / فروش جدید ترین پتو مسافرتی حوله ای مخملی

فروش جدید ترین پتو مسافرتی حوله ای مخملی

فروش جدید ترین پتو مسافرتی حوله ای مخملی را از ما بخواهید. پتو مسافرتی حوله ای مخملی یکی از جدید ترین و بروز ترین نوع پتو های مسافرتی می باشد که در مدت زمان کم محبوبیت زیادی را در بین عموم مردم پیدا کرده است.

تولید پتو مسافرتی حوله ای مخملی

این پتو ها با بهره گیری از الیاف بسیار نرم و لطیف طراحی و تولید می شوند. این محصولات که حوله ای مخملی یا همان ژله ای است بسیار لطیف و پوست نواز می باشند.

قیمت پتو مسافرتی تک رنگ

انواع پتو مسافرتی

تولید انواع پتو های مسافرتی یا همان پتو های سفری در انواع نقش های مدرن و به روز توسط همکاران این سایت صورت میگیرد. پتو های مسافرتی در وزن های متنوع و استاندار تولید می شوند.

پتو مسافرتی

فروش پتو مسافرتی حوله ای

فروش محصولاتی متنوع همچون جدید ترین پتو مسافرتی ها، پتو های مینک، پتو های سربازی، پتو ها نمدی و سایر دسته بندی ها در انواع طرح ها و رنگ های فانتزی جدید به تمامی خریداران چه در داخل شهر و چه خارج از شهر ممکن می باشد.

خرید انواع پتو مسافرتی عمده تبریز

قیمت پتو مسافرتی عمده

فروش انواع پتو ها و از جمله جدید ترین پتو مسافرتی ها از طریق این سایت با قیمت های بسیار مناسب و تخفیف خورده انجام میگیرد. این پتو ها با قابلیت شستشو و عدم تغییر کیفیت عرضه بازار می شوند. رنگ دهی و پرز دهی بعد از شستشو در این محصولات به چشم نمی خورد.

نمایندگی پتو شادیلون در تبریز

محصولات با کیفیت و درجه یک در این سایت به فروش می رسد. شما لایق بهترین ها هستید و تمام تلاش ما تولید محصولات عالی از هر جنبه ای می باشد. اطمینان شما برای ما آسودگی خاطر است.

انوواع پتو

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144136560
شماره تلفن ثابت:04135579183
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: zarrinsap@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش پتو مینک

صادرات انواع پتو

صادرات انواع پتوی ایرانی که از لحاظ درجه کیفی با محصولات خارجی قابل رقابت است …