آراد برندینگ
خانه / پتو / مرکز فروش انواع پتو

مرکز فروش انواع پتو

مرکز فروش انواع پتو های مسافرتی، نمدی، ژله ای و سایر موارد کجاست؟ کیفیت این محصولات در چه حد می باشد؟ آیا این محصولات در انواع تنوع رنگی و طرحی موجود می باشد؟ آیا امکان فروش این محصولات به شهر یا منطقه ما وجود دارد؟

تیم زرین پتو با تولید انواع پتو های مینک، سربازی، مسافرتی و صد ها موارد دیگر سالیان سال می باشد که فعالیت می کند. تیم زرین پتو با پشتیبانی و تضمین تولیدات خود محصولات را به مشتریان تحویل می دهد و هیچگونه کمبود و کاستی در این محصولات دیده نشده و به امید اینکه دیده نخواهد شد فعالیت روز افزونی دارد.

خرید و فروش انواع پتو

فروش انواع پتو ژله ای

پتو ژله از جمله محصولات جدیدی می باشد که بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. از دلایل محبوب بودن این محصول میتوان به طرح های جذاب و وزن های ایده آل این محصول اشاره کرد. یکی از مرکز فروش انواع پتو های ژله ای به صورت آنلاین در ایران این سایت می باشد که با پشتیبانی و پاسخگویی ۲۴ ساعته به هموطنان و سایر مردم خدمت رسانی می کنند.

فروش عمده پتو مسافرتی

قیمت انواع پتوی ایرانی

با توجه به شاخص قیمت های روز که مدام در حال تغییر می باشند نمیتوان قیمت محصولات را ثابت درج کرد. محصولات موجود در این سایت با حداکثر کیفیت های و حداقل قیمت ها به فروش می رسند. شما خریداران عزیز برای اینکه از قیمت های دقیق مطلع شوید می توانید با پشتیبانان سایت در تماس باشید و از هر کجای کشور که تماس میگیرید میتوانید سفارش خود را ثبت کنید. تیم زرین پتو به مناطق خارج از ایران نیز خدمت رسانی می کند.

خرید پتو ژله ای ایرانی با کیفیت

شما با ثبت سفارشات خود در طرح های مورد نظر و همچنین ابعاد استاندارد محصول مورد نظر خود را در کمترین مدت زمان دریافت خواهید کرد.همچنین شما عزیزان میتوانید پس از خریداری از این محصولات نظرات، انتقادات و پشنهادات خود را در راستای بهبود عملکرد فعلی به تیم زرین پتو اعلام کنید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144136560
شماره تلفن ثابت:04135579183
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: zarrinsap@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید آنلاین انواع پتو

خرید آنلاین انواع پتو

 خرید آنلاین انواع پتو از مجموعه تولید کننده زرین یک فرصت ویژه و استثنایی می …