آراد برندینگ
خانه / پتو مسافرتی / فروش پتو مسافرتی با کیفیت

فروش پتو مسافرتی با کیفیت

فروش پتو مسافرتی با کیفیت اعلا در نازل ترین قیمت توسط شرکت زرین ساپ انجام می گردد. پتو های مسافرتی از جمله پتو های پر فروش در بین تمامی انواع پتو ها می باشد. پتو های مسافرتی در بسته بندی های شیک و فشرده عرضه می گردند.

ویژگی های پتو های مسافرتی

پتو از واژه پت به معنای مو که به نوعی روانداز معروف است می گویند که اغلب در  هنگام خواب بر روی خود می کشند. پتو ها از لایه های متعددی تشکیل شده اند. بعضی از لایه ها برای گرم نگه داشتن بعضی لایه ها صرفا جهت زیبایی بوده. از ویژگی های بارز و اصلی پتو داشتن خاصیت گرمایی می باشد.

فروش پتو مسافرتی با کیفیت

تولید پتو های مسافرتی

ایران در تولید پتو مسافرتی بسیار موفق تر از قبل عمل می کند و طی دو دهه گذشته، به ثمرات خوبی در بازار پتو دست یافته است. این اتفاقات خوب، نوید یک حضور موفق در بازار بین المللی را می دهند. در واقع این اتفاق هم اکنون نیز رخ داده است؛ بطوری که شهر تبریز توانسته محصولات خود را به کشورهای همسایه عرضه کند و فروش انواع پتو  به کشورهای عربی را استارت بزند. استقبال خریداران از پتو تولید تبریز نیز در نوع خود بی نظیر بوده و انتظار می رود روز به روز بر آمار خرید انواع پتو از سمت آنها نیز افزوده شود.

فروش پتو مسافرتی با کیفیت

کیفیت پتو های ایرانی

کیفیت انواع پتو های ایرانی نیز واقعا خوب است. این امر حمل بر خودستایی نیست چرا که تولید کنندگان ایرانی یک شعار دارند آن هم این است که هرچه کیفیت افزایش یابد فروش هم افزایش می یابد در نتیجه این سخن ها تولید کنندگان ایرانی محصولات خود را در بهترین کیفیت ممکن تولید می کنند تا مشتریان زیادی را از نظر اعتماد و رضایت جلب نمایند.

فروش پتو مسافرتی با کیفیت

انواع پتو های ایرانی

پتو های ایرانی که یکی از پتو های محبوب در بین خریداران چه در داخل و چه در خارج از ایران  می باشد دارای انواع مختلفی از قبیل:

 • پتو مسافرتی
 • پتو ژله ای ایرانی
 • پتو ژله ای
 • پتو یمنک
 • پتو نمدی
 • پتو سربازی
 • پتو پشمی
 • پتو پشم شتر
 • پتو مریم
 • پتو شادیلون
 • پتو بافتنی
 • پتو نوزاد
 • و انواع متعدد دیگر….

می باشند. اما در این بین فروش پتو مسافرتی با کیفیت با استقبال زیادی از سوی خریداران مواجه شده است.

فروش پتو مسافرتی با کیفیت

خرید و فروش پتو مسافرتی

قیمت انواع پتو  با کیفیت زرین ساپ وابسته به نوع، کیفیت و غیره… متغیر می باشد. اما به طور کلی می توان گفت پتو های تولید شده ایرانی در بهترین کیفیت دارای سطح قیمتی پایینی می باشند به همین سبب طرفدارن زیادی چه در داخل و چه خارج ایران دارند. فروش پتو مسافرتی با کیفیت در انواع مختلف در تمامی مراکز خرید پتو انجام می گردد. جهت خرید اینترنتی انواع پتو به صورت عمده و با کیفیت زرین ساپ با همکاران ما در بخش فروس تماس حاصل نمایید.

فروش پتو مسافرتی با کیفیت

صادرات پتو های ایرانی

از آنجا که پتو های زرین ساپ در بهترین کیفیت تولید می شوند سبب شده تا محصولات ایرانی به خصوص در صنعت پتو بافی رشد  پیشرفت چشم گیری بسیاری داشته باشد. ایران و شهر تبریز بهترین ها را برای فروش صادراتی میحا کرده اند تا مشتریان خارجی از بابت کیفیت و هزینه پرداختی  خیالشان راحت باشد. شرکت زرین ساپ یکی از شرکت های فعال و قابل اطمینان در حوزه صنعت پتو بافی و صادرات محصولات خواب به تمام نقاط جغرافیایی می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144136560
شماره تلفن ثابت:04135579183
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: zarrinsap@gmail.com

مطلب پیشنهادی

تولید پتو مینک

صادرات انواع پتو

صادرات انواع پتوی ایرانی که از لحاظ درجه کیفی با محصولات خارجی قابل رقابت است …