آراد برندینگ
خانه / پتو نمدی / فروش پتو نمدی در تهران

فروش پتو نمدی در تهران

فروش پتو نمدی در تهران با بهترین قیمت و مرغوب ترین کیفیت انجام می شود. پتو نمدی از پتو های پر مصرف و پر فروش در بین تمامی پتو ها می باشد. پتو های نمدی در روستا بسیار مصرف می گردد. این پتو از وزن نسبتا سنگینی برخوردار هستند.

پتو نمدی جزو محصولاتی می باشد که جنبه ی نوستالژیکی دارد یعنی از محصولاتی می باشد که از گذشته به امروز مورد استفاده قرار می گرفت. این پتو ها با ویژگی های سبک وزن بودن و گرم بودن در اولویت های اول خرید مشتریان می باشد. این محصول جزو محصولاتی می باشد که در زندگی روزمره کاربرد دارد و باید کیفیت عالی را شامل باشند.

خرید پتو نمدی

خرید پتو نمدی در بیشتر فروشگاه های آنلاین و حقیقی صورت می گیرد. اما آیا این محصولات با همان کیفیت عالی و ویژگی های قبلی موجود می باشد یا نه؟ این سوال یکی از سوال های همه ی خریداران در عرضه پتو می باشد. در واقع تمام فروشگاه ها از کیفیت عالی برخوردار نیستند اما فروشگاه زرین پتو با سابقه چندین ساله و با پشتیبانی کیفیت محصولات فروخته شده به یک برند نامی در بازار کار تبدیل شده است.

بعد قبل
پتو نمدی (شتری) فروش پتو نمدی در تهران
پتو نمدی ( سبز و طوسی) فروش پتو نمدی در تهران
پتو نمدی ( شتری) فروش پتو نمدی در تهران
پتو نمدی در انواع رنگ ها  فروش پتو نمدی در تهران
بعد قبل

فروش پتو نمدی

فروش پتو نمدی به صورت عمده به تمامی نقاط کشور و حتی حومه های کشور صورت میگیرد. محصولات موجود در سایت تنها گوشه ای از تنوع و کیفیت های این محصولات می باشد که شما می توانید با آسودگی خاطر خرید خود را انجام دهید. جهت خرید انواع پتو نمدی به صورت عمده با همکاران ما در بخش فروش تماس حاصل نمایید.

فروش پتو نمدی در تهران

صادرات پتو نمدی

صادرات پتو نمدی با توجه به قدمت چندین ساله این محصول هنوز هم صورت میگیرد. صادرات پتو نمدی توسط گروه تولیدی زرین پتو به تمامی نقاط صورت می گیرد که همراه با رضایت مشتریان همراه است. صادرات فقط شامل پتو نمدی نمی شود تیم ما مفتخر است در زمینه تولید انواع پتو ها صادرات را هم به تمام نقاط انجام می دهد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144136560
شماره تلفن ثابت:04135579183
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: zarrinsap@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش پتو مینک

صادرات انواع پتو

صادرات انواع پتوی ایرانی که از لحاظ درجه کیفی با محصولات خارجی قابل رقابت است …