آراد برندینگ
خانه / پتو / فروش انواع پتو زرین

فروش انواع پتو زرین

مجموعه تولید کننده زرین یک تولید کننده موفق و سرشناس  در کشور است که به قدری متنوع ترین و با کیفیت ترین پتو ها را تولید می کند که توجه رقیبان بسیاری را جلب کرده است فروش انواع پتو  در این مجموعه به صورت اینترنتی انجام می پذیرد .

انواع پتو و قیمت آن

انواع پتو و قیمت آن

طبعا هر کدام از پتو هایی که در شکل ها و اندازه های مختلف و با جنس های مختلفی تولید می شوند قیمت متفاوت تری دارند و نمی توان یک قیمت ثابت برای آنها تعیین کرد مخصوصا که شرایط نوسانی ارز امروزه ثبات قیمت انواع پتو را تقریبا نا ممکن کرده است .امروزه تولید کننده زرین به عنوان منصفانه ترین مرکز شناخته شده است که قیمت های انواع پتو در این مجموعه تفاوت مشهودی با قیمت بازار دارد و این موضوع مورد  توجه مشتریان قرار گرفته و سبب شده است که همواره خرید عمده انواع پتو را از این مجموعه به انجام رسانند .

فروش انواع پتو مسافرتی زرین

فروش انواع پتو مسافرتی زرین

پتو مسافرتی یکی از پر کاربردی ترین نوع پتو ها می باشد که در زمان مسافرت بسیار سود مند است و حمل و نقل آن نیز به دلیل حجم سبک آسان می باشد و بیشتر هم به همین دلیل مورد خریداری قرار می گیرد .بازار فروش انواع پتو مسافرتی در مجموعه زرین پر رونق می باشد و مجموعه زرین همواره مشاهده می کند که روز به روز بر میزان نیاز مشتریان به پتو مسافرتی افزوده می شود و این موضوع از میزان فروش بالای این نوع پتو قابل تخمین است .

بهترین مارک پتوی ایرانی

بهترین مارک پتوی ایرانی

خوشبختانه ایران در شمار کشور هایی قرار دارد که به تولید انوع پتو ها می پردازد و توانسته است بهترین برند های ایرانی پتو را نیز به کشور های مختلف دنیا بشناساند . بهترین مارک پتو ایرانی از نوع الیاف و نخ های به کار رفته در پتو و نرمی و لطافت پتو قابل تشخیص می باشد .مجموعه تولید کننده زرین با نظارت کارشناسان حرفه ای به عنوان تولید کننده موفقی در زمینه تولید بهترین مارک پتوی ایرانی شناخته شده است که امکان خرید عمده این محصول برای تمام افراد از سراسر کشور فراهم گشته است .

انواع پتو تک رنگ

انواع پتو تک رنگ

پتو تک رنگ مورد پسند افرادی می باشد که به مدل های شیک و ساده علاقه دارند و با طرح های شلوغ ارتباط برقرار نمی کنند . انواع پتو تک رنگ در مجموعه زرین تولید می شود الیاف پتو به تناسب نیاز مشتری به صورت نازک و ضخیم تولید می شود و هر کدام از مشتریان می توانند بسته به نیاز خود نسبت به خرید آن اقدام نمایند قیمت انواع پتو تک رنگ به صورت اینترنتی در اختیار شما قرار می گیرد .

انواع پتو تابستانی

انواع پتو تابستانی

بسیاری از افراد حتی در فصل های تابستان نیز از پتو های نازک استفاده می کنند چون نسبت به استفاده از پتو عادت دارد .الیافی که برای تولید پتو تابستانی در مجموعه زرین به کار برده می شود بسیار نازک و مناسب فصل است پس با خیال راحت می توانید نسبت به خرید آن اقدام نمایید .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144136560
شماره تلفن ثابت:04135579183
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: zarrinsap@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت پتو سربازی عمده

قیمت پتو سربازی عمده

یکی از موضوعاتی که در مجموعه تولید کننده زرین بدان توجه ویژه ای می شود …