آراد برندینگ
خانه / پتو مینک / فروش پتو مینک به تمام نقاط کشور

فروش پتو مینک به تمام نقاط کشور

فروش پتو مینک به تمام نقاط کشور در کمترین مدت زمان ممکن از خدمات این تولیدی به تمامی خریداران این محصولات می باشد. پتو مینک از جمله پتو هایی می باشد در بیشتر موارد کاربرد دارد. برای مثال این محصولات بسیار کاربردی در بیمارستان ها می باشد و یا سایر ارگان ها.

پتوی مینک چیست؟

اما حال سوال اصلی مطرح می شود. این پتو ها چگونه هستند و تفاوت بارز پتو مینک با سایر پتو ها در چیست؟ با ما همراه باشید.

خرید عمده پتو مینک

پتو مینک در اصطلاح به پتوهایی گفته می شود که پس از تولید پتوی نمدی تحت عملیات دستگاه دیگری بنام مینک قرار میگیرد. این پتو ها به دلیل نوع الیاف اولیه یکی از پتو هایی می باشد که حس گرمای خوبی را به سرعت ایجاد میکند. پتو های مینک از گذشته تا به حال دائما در حال تولید می باشند و امروزه این محصولات در عالی ترین حد ممکن تولید و عرضه بازار می شوند.

خرید پتو نمدی با کیفیت

تولیدی پتو مینک زرین پتو

زرین پتو با تولیدات انواع مختلفی از پتو ها در حال فعالیت و خدمت رسانی می باشد. برای مثال از مهم ترین موارد لازم به ذکر میتوان به نخ های مورد استفاده در این محصولات اشاره داشت. بهره گیری از نخ های پلی استر فیلامنت یکی از موارد قابل توجه می باشد. این نخ ها کاملاً بدون پرز دهی می باشد و این مسئله سببی عدم ایجاد حساسیت ها می شود.

خرید پتو مینک با کیفیت

خرید پتو مینک ارزان قیمت

خرید و فروش پتو مینک به تمام نقاط با قیمت های بسیار مناسب از طریق این تولیدی ممکن می باشد. جهت اطلاع از قیمت های روز و محصولات جدید شما میتوانید با همکاران بخش فروش در ارتباط باشید. تا موارد لازم را خدمتتان مستحضر شوند. محصولات با کیفیت همین نزدیکی هاست…

کارخانه تولید پتو مینک بیمارستانی

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144136560
شماره تلفن ثابت:04135579183
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: zarrinsap@gmail.com

مطلب پیشنهادی

تولید پتو مینک

صادرات انواع پتو

صادرات انواع پتوی ایرانی که از لحاظ درجه کیفی با محصولات خارجی قابل رقابت است …