آراد برندینگ
خانه / پتو مینک / صادرات پتو مینک

صادرات پتو مینک

صادرات پتو مینک

صادرات پتو مینک توسط شرکت زرین پتو به تمام نقاط جغرافیایی ارسال می گردد. فروش پتوی مینک و دیگر انواع پتو که در برند های ایرانی تولید می شود به شکل آنلاین انجام می شود و از این طریق مشتریان هر کجای ایرانی که باشند می توانند در سریع ترین زمان تنها با چند کلیک سفارش خود را به ثبت برسانند. به ادامه مطلب توجه داشته باشید.

صادرات پتو مینک

صادرات پتو مینک

صادرات پتو مینک از ایران با سایر کشور ها چندی است که با پیشرفت فوق العاده ای همراه است و این در حالی است که کیفیت این محصولات روز به روز در حال تکیمل شدن می باشد. جامعه و افراد توان تشخیص کیفیت های فوق العاده را دارند و با نام شدن و شناخته شدن به خودی خود ممکن نمی باشد. زرین پتو با سابقه چندین ساله در زمینه تولید و پخش انواع پتو های ایرانی در حال فعالیت می باشد.

پتو مینک چه ویژگی هایی دارد؟

پتو مینک چه ویژگی هایی دارد؟

پتو مینک به عنوان یکی از انواع پتو نمدی شناخته می شود که تحت عملیات ویژه ای قرار گرفته است. این عملیات سبب می شود که پرز های سطح پتو نمدی حالتی پرز مانند به خود بگیرند. پتو مینک به نسبت دیگر انواع پتو لطافت و براقیت بیشتری دارد. این نوع پتو به سبب تراکم پرز بالا و منافذ سطحی کمی که دارد برای استفاده در مناطق سردسیر بسیار مناسب می باشد و به عنوان یکی از انواع پتو که در عملیات های امدادی مورد استفاده قرار می گیرد شناخته می شود.

فروش آنلاین پتو مینک

فروش آنلاین پتو مینک

تولید کنندگان ایرانی به سبب تسریع پروسه ی خرید و بالا بردن دسترسی مشتریان در هر کجای ایران که باشند، امکان خرید انواع پتو به شکل اینترنتی ( آنلاین ) را برای مشتریان فراهم کرده اند و از این طریق مشتریان در تمامی ساعات شبانه روز با ثبت سفارش خود تنها چند کلیک فاصله دارند.

ویژگی پتوی خوب مینک طرح دار

ویژگی پتوی خوب مینک طرح دار

ویژگی پتوی خوب مینک طرح دار به این طرح می باشد که یک پتو خوب از پرز دهی به دور است و یا در هنگام شستشو رنگ دهی نداشته باشد؛ حتی وجود دارد پتو هایی که با شستشو آب می روند و به این صورت که کوچک تر می شوند. پس در هنگام خرید پتو خوب نهایت دقت را داشته باشید و تا حد امکان از مراکز مطمئن خرید کنید. آماده عقد قرار داد با همه شما عزیزان هستیم.

عرضه پتو مینک با قیمت عمده

عرضه پتو مینک با قیمت عمده

برند های متعهد ایرانی با هدف جلب رضایت و اعتماد مشتریان همواره در تلاش اند تا کیفیت محصولات خود را بالا برده و قیمت محصولات را در مناسب ترین سطح ممکن تعیین کنند و در این مسیر از هیچ تلاشی فروگذاری نخواهند کرد.عرضه پتو مینک با قیمت عمده سبب شده است که قیمت نهایی این محصول با کاهش چشمگیری رو به رو باشد و از این طریق شرایط خرید برای مشتریان بیشتری فراهم شده است.

قیمت پتو مینک در بازار ایران

قیمت پتو مینک در بازار ایران 

قیمت پتو مینک در بازار ایران وابسته به هزینه های اعلام شده برای محصولات اولیه در راستای تولید محصولات جاری می باشد. اگر شما هم قصد دارید محصولات مناسب را با هزینه های مناسب تر سامان دهید توصیه می شود نگاهی به مجموعه زرین پتو داشته باشید.

صادرات انواع پتو

صادرات انواع پتو

هم اکنون شرکت زرین ساپ با دارا بودن تیم قوی فروش در زمینه صادرات، محصولات خود را به کشور های روسیه، اکراین، آذربایجان، عراق، افغانستان، امارات متحده عربی و استرالیا ارسال می نماید.شرکت زیرن ساپ رشد و پیشرفت چشم گیری در عرصه صادرات حوله داشته است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144136560
شماره تلفن ثابت:04135579183
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: zarrinsap@gmail.com

مطلب پیشنهادی

تولید پتو مینک

صادرات انواع پتو

صادرات انواع پتوی ایرانی که از لحاظ درجه کیفی با محصولات خارجی قابل رقابت است …