آراد برندینگ
خانه / پتو نمدی / فروش پتو نمدی باکیفیت

فروش پتو نمدی باکیفیت

فروش پتو نمدی باکیفیت در این سایت در انواع طرح ها و رنگ ها صورت می گیرد. پتو نمدی با استفاده از تکنولوژی روز طراحی و تولید می شوند که این پتو های خود نیز در جایگاه خود از فروش بالایی برخوردار می باشد.

این پتو های با تولید گرمای مناسب برای بدن و در عین حال تنظیم دمای مناسب برای استفاده در تمامی فصول مناسب می باشد. از ویژگی های این محصول کم حجم بودن و ایجاد گرمای مناسب میتوان اشاره کرد.

کارخانه تولید پتو مینک در تبریز

تولید پتو نمدی

تیم زرین ساپ با سابقه تولید انواع پتوها که در درجه بالایی از کیفیت ها و تنوع ها قرار دارد یک تیم موفق در این عرصه به شمار می آید. مزیت محصولات این تیم تنها تنوع رنگ بندی آن نمی باشد بلکه لطافت و ریزبافتی با دوخت مناسب سبکی مدرن و بروز را شامل می شود.

فروش پتو مینک

فروش پتو نمدی

آیا خرید اینترنتی پتو منطقی می باشد؟ آیا جنس های درج شده در سایت با محصولات دریافتی یکی خواهد بود؟ و یا مدت زمان دریافت محصول چقدر خواهد بود؟

فروش پتو مینک با کیفیت

در پاسخ به سوالات رایج در این باره میتوانم به عین پاسخ راسخ خود را اعلام کنیم که خرید از این سایت یک خرید مطمئن، آسان و همیشگی خواهد بود. تقریبا از بیشتر محصولات تولید شده در سایت نمونه هایی درج شده که عین خود محصول فروخته شده خواهد بود و هیچ گونه تغیری در مشخصات ذکر شده وجود نخواهد داشت.

صادرات پتو نمدی

درمورد مدت زمان تحویل محصولات نیز این مورد مطرح می باشد که با توجه به موقعیت شما زمان تحویل متغییر خواهد بود ولی تیم ما با تلاش و فعالیت شبانه روزی سعی در جلب رضایت مشتریان تلاش می کند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144136560
شماره تلفن ثابت:04135579183
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: zarrinsap@gmail.com

مطلب پیشنهادی

تولید پتو مینک

صادرات انواع پتو

صادرات انواع پتوی ایرانی که از لحاظ درجه کیفی با محصولات خارجی قابل رقابت است …