آراد برندینگ
خانه / پتو مینک / کارخانه تولید پتو مینک در تبریز

کارخانه تولید پتو مینک در تبریز

کارخانه تولید پتو مینک در تبریز با بهترین کیفیت و فناوری نو همراه با بهترین دستگاه ها فعالیت خود را از چند دهه گذشته آغاز کرده. پتو های مینک پتو های بسیار پر فروش و پر مصرفی هستند. این پتو ها از کاربرد های بسیاری بهره مند می باشند. قیمت خرید این پتو ها بسته به نوع کیفیت و ابعاد آن دارد ولی غالبا از قیمت ارزان و مناسبی نسبت به سایر پتو ها برخوردار می باشد.

ویژگی پتو مینک

پتو های مینک از ویژگی های بسیاری برخوردار می باشند. از ویژگی های بارز و اصلی این نوع پتو که آن را در بین مردم محبوب کرده خاصیت گرمایی و قیمت مناسب آن می باشد. این پتو ها به پتو های پلنگی و یا ببری  معروف هستند. پتو های مینک از وزن نسبتا سنگینی برخوردار می باشند.

کارخانه تولید پتو مینک در تبریز

کیفیت پتو مینک

پتو های مینک در کیفیت های مختلفی تهیه و تولید و به بازار عرضه می گردند. این پتو ها وابسته به کیفیتشان قیمت های متفاوتی دارند. کیفیت پتو های مینک اغلب از بهترین نوع کیفیت و مرغوب ترین جنس ها می باشد. این پتو ها از بهترین جنس پشم و یا الیاف تولید می شوند.

کارخانه تولید پتو مینک در تبریز

صادرات پتو مینک

شرکت زرین پتو در صنعت صادارت پتو رشد و پیشرفت شگفت انگیزی داشته است. این شرکت توانسته بیش از نیمی از صادرات پتو کشور را در بر بگیرید. پتو های مینک از جمله پتو های صادراتی هستند که هر ساله به بسیاری از کشور ها از قبیل:

  • ایالات متحده عربستان
  • کربلا
  • عراق
  • روسیه
  • افغانستان
  • پاکستان
  • ترکیه
  • سوریه
  • ارمنستان
  • و غیره…

صادر می شود.

کارخانه تولید پتو مینک در تبریز

تولید پتو مینک

پتو های مینک در فواصلی مانند پاییز و زمستان از فروش بسیار بالایی برخوردار می باشند به همین جهت تولیدات این نوع پتو در این فواصل افزایش می یابد. پتو های مینک پتو هایی هستند که به دلیل کاربردی بودن و پر مصرف بودن فروش و تولید آن ها هیچ گاه متوقف نمی شود.

کارخانه تولید پتو مینک در تبریز

خرید پتو مینک

خرید و فروش پتو های مینک نه تنها کاسته نمی شود بلکه روز به روز با افزایش مواجه می شود. برای خرید این نوع از پتو ها با مراجعه حظوری به مراکز فروش انواع پتو می توان محصول مورد نیاز خود را تهیه و خریداری نمایید. خرید حظوری پتو بسیار زمان  بر و پر هزینه بوده.

کارخانه تولید پتو مینک در تبریز

خرید اینترنتی پتو مینک

پتو های مینک به دو صورت عمده و تکی به فروش می رسند. قیمت خرید پتو مینک به صورت عمده به دلیل تعداد بالا بودن از قیمت اصلی آن کمی کاسته می شود در نتیجه ارزان و مناسب تر از خرید تکی می باشد. شرکت زرین پتو برای راحتی خرید شما خریداران عزیز سایت های اینترنتی تعبیه نموده تا پس از اطمینان کامل از کیفیت و قیمت محصول، محصول مورد نیاز خود را در کم ترین زمان ممکن تهیه و خریداری نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144136560
شماره تلفن ثابت:04135579183
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: zarrinsap@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش پتو مینک

صادرات انواع پتو

صادرات انواع پتوی ایرانی که از لحاظ درجه کیفی با محصولات خارجی قابل رقابت است …