آراد برندینگ
خانه / پتو مسافرتی / قیمت پتو مسافرتی تک رنگ

قیمت پتو مسافرتی تک رنگ

قیمت پتو مسافرتی تک رنگ نسبت به طرح بندی های دیگر آیا متفاوت می باشد؟ آیا این پتو ها هنگام شستشو رنگ دهی و یا تغییر کیفیت دارند؟ آیا این پتو ها در ابعاد تک نفره و دو نفره موجود می باشد؟ کدام برند تولید بهتری در این زمینه دارد؟ کدام فروشگاه قیمت مناسبی همراه با کیفیت قابل قبول ارائه می دهد؟ فعالیت تیم زرین پتو به چه نحوی می باشد؟

نمایندگی پتو مسافرتی پایا

محصولات پایا جزو محصولات باکیفیت و متنوع می باشد که به این صورت نامی برای خود در بازار فعلی اختصاص داده است. پتو های مسافرتی پایا بسیار مجبوب و شناخته شده در بین بیشتر خریداران می باشد و به دلیل اینکه طرح پایا از مدل های متنوعی در ابعاد متفاوت پشتیبانی می کند، انتخاب اول بیشتر خریداران این مورد می باشد. با توجه به این موضوع نیاز بازار به این محصول روز به روز بیشتر می شود، این سایت با هدف تکمیل بازار داخلی آماده همکاری با تمام خریداران می باشد.

قیمت پتو مسافرتی تک رنگ

یک نکته قابل توجه در خصوص فروش این محصولات این می باشد که فروش تیم زرین پتو به صورت عمده می باشد و هیچ گونه فروشی تحت عنوان تک فروشی نداریم، البته این مورد به نفع خریدارن می باشد چراکه خرید به صورت عمده شامل هزینه های پایین تری می شود.

قیمت پتو مسافرتی تک رنگ

فروش پتو مسافرتی تک رنگ

پتو مسافرتی باتوجه به میزان استفاده ای که دارد باید از کیفیت مطلوبی برخوردار باشد. همچنین این پتو ها باید سبک و کم جا باشند تا به راحتی در ماشین، چمدان و یا منزل جاسازی شوند. قیمت پتو های مسافرتی با توجه به کیفیت بافت ها و نخ های استفاده شده متفاوت می باشد. اگر قصد خرید این محصول رادر کیفیت بالا دارید میتوانید با راه های ارتباطی درج شده در سایت از قیمت های روز و موجودی انبار مطلع شوید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144136560
شماره تلفن ثابت:04135579183
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: zarrinsap@gmail.com

مطلب پیشنهادی

تولید پتو مینک

صادرات انواع پتو

صادرات انواع پتوی ایرانی که از لحاظ درجه کیفی با محصولات خارجی قابل رقابت است …