آراد برندینگ
خانه / پتو سربازی / مرکز فروش پتو سربازی با کیفیت

مرکز فروش پتو سربازی با کیفیت

مرکز فروش پتو سربازی با کیفیت و بادوام آماده همکاری و عقد قرار داد با تمامی خریدارن محترم از جمله پادگان ها، ارگان های خاص و حتی شرکت ها می باشد. پتو های سربازی به دلیل سادگی در طرح و رنگ میتواند به آسانی در بیشتر موارد مورد استفاده قرار گیرد. از مزیت های این پتو ها میتوان به بافت محکم و بلند این محصولات اشاره داشت که به سادگی از بین نمی روند. همچنین این پتو ها در رنگ های خاص و عامی تولید می شوند.

چنانچه قصد تهیه این محصول را در رنگی دیگر در نظر دارید باید با مشاوران در تماس باشید تا در صورت امکان تولید این محصول راهنمایی های لازم را به عمل آورند. نمونه هایی از محصولات تولید شده برند های متنوع در موجود می باشد که جهت مشاهده محصولات میتوانید بررسی ها و مقایسه های لازم را انجام دهید.

پتوی سربازی ارزان قیمت

تولید کننده پتوی سربازی تبریز

تولید کنندگان زیادی در زمینه تولید انواع پتو ها از جمله پتو مسافرتی، پتو سربازی، پتو مینک و نمدی و صد ها مدل دیگر وجود دارد. کیفیت این محصولات هم بستگی به میزان سابقه و موارد اولیه دارد، هرچقدر سابقه تولید کننده زیاد باشد نام و آوازه خاصی به خود اختصاص خواهد داد.

قیمت پتو سربازی عمده با دوام

فروش پتوی سربازی تبریز

پتو های سربازی از گذشته تا به امروز در صنعت تولید انواع پتو از جایگاه ویژه ای برخوردار می باشند. شاید کیفیت محصولات تولید شده در گذشته با محصولات امروزی قابل قیاس نباشد چرا که امروزه با پیشرفت ماشین آلات و ایجاد طراحی های خاص و در نظر گیری مواد اولیه مرغوب، محصولاتی با کیفیت عالی تولید و عرضه می شود.

مرکز خرید پتو سربازی

قیمت پتو سربازی عمده

مرکز فروش پتو سربازی با ایجاد سایت های اینترنتی خرید را برای به ارمغان می آورد. شما میتوانید جهت اطلاع از قیمت های روز این محصولات با تیم زرین پتو در تماس باشید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144136560
شماره تلفن ثابت:04135579183
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: zarrinsap@gmail.com

مطلب پیشنهادی

تولید پتو مینک

صادرات انواع پتو

صادرات انواع پتوی ایرانی که از لحاظ درجه کیفی با محصولات خارجی قابل رقابت است …