آراد برندینگ
خانه / پتو مینک / خرید و فروش عمده پتو مینک

خرید و فروش عمده پتو مینک

خرید و فروش عمده پتو مینک با کیفیت در این مرکز به فروش می رسد. یکی از پتو هایی که که این روز ها بسیار مورد توجه واقع شده است و از فروش بالایی برخوردار شده پتو های مینک می باشد. جهت کسب اطلاعات بیش تر مطالب زیر را مطالعه نمایید.

تولید پتو های مینک

ایران در عرصه تولید پتو های مینک بسیار موفق بوده و روز به روز موفق تر از قبل بوده. این اتفاقات خوب نوید حظور موفق در بازار بین المللی را می دهد. شهر تبریز یکی از شهر های موفق در عرصه تولیدات پتو می باشد. به طوری که توانسته محصولات خود را به کشور همسایه ارسال نماید. کیفیت عالی محصول یکی از مهم ترین اصل های شرکت های تولیدی در تبریز می باشد.

خرید و فروش عمده پتو مینک

انواع برند پتو های مینک

پتو های مینک که یکی از پتو های محبوب در بین مردم می باشد دارای انواع مختلفی می باشد. از جمله انواع پتو های مینک:

  • پتو مینک مریم
  • پتو مینک گلبافت
  • پتو مینک شادیلون
  • پتو مینک زرین ساپ
  • پتو مینک رز
  • و غیره…..

خرید و فروش عمده پتو مینک

ویژگی پتو های مینک

پتو های مینک با کیفیت زرین ساپ یک انتخاب هوشمندانه می باشد و به همین سبب توجه مشتریان زیادی به این موضوع جلب است و مشتریان زیادی متقاضی خرید انواع پتو های مینک می باشند. پتو های مینک در انواع مختلف بسیار پر کاربرد و پر مصرف می باشند. از این رو اغلب برای سفارش پتو، پتو های مینک را انتخاب می نمایند. پتو های مینک به دلیل پشمی بودن و داشتن خاصیت گرمایی از طرفداران زیادی برخوردار می باشند.

خرید و فروش عمده پتو مینک

کیفیت پتو های مینک

کیفیت پتو های ایرانی نیز واقعا خوب است. این امر حمل بر خودستایی نیست چرا که تولید کنندگان ایرانی یک شعار دارند آن هم این است که هرچه کیفیت افزایش یابد فروش هم افزایش می یابد در نتیجه این سخن ها تولید کنندگان ایرانی محصولات خود را در بهترین کیفیت ممکن تولید می کنند تا مشتریان زیادی را از نظر اعتماد و رضایت جلب نمایند. پتو های مینک در کیفیت های متنوع قیمت های متفاوتی دارند. خرید عمده پتو های مینک با کیفیت ایرانی تنها در این سایت توسط شرکت زرین ساپ انجام می گردد.

خرید و فروش عمده پتو مینک

خرید و فروش پتو های مینک

خرید عمده پتو های مینک با کیفیت را با ما تجربه کنید. پتو های تولید شده ایرانی در بهترین کیفیت از قیمت پایین و ارزانی برخوردار هستند. کیفیت پتو های مینک ایرانی را تنها با یک بار خریدن بسنجید و مشتری همیشگی ما باشید پس جهت خرید پتو های مینک به صورت اینترنتی و عمده با همکاران ما در بخش فروش تماس حاصل فرمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144136560
شماره تلفن ثابت:04135579183
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: zarrinsap@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش پتو مینک

صادرات انواع پتو

صادرات انواع پتوی ایرانی که از لحاظ درجه کیفی با محصولات خارجی قابل رقابت است …