آراد برندینگ
خانه / پتو نمدی / قیمت پتو نمدی اعلا

قیمت پتو نمدی اعلا

قیمت پتو نمدی اعلا با توجه به کیفیت ها و ابعاد، متفاوت می باشد. پتو نمدی با توجه به کاربرد زیادی که دارد به آسانی در بیشتر فروشگاه ها یافت می شود. اما آیا تمام این محصولات قابل اطمینان هستند و یا از کیفیت مطلوب برخوردار می باشند. بعضی مواقع با پرداخت هزینه های زیاد برای این محصولات، کیفیت قابل قبولی را شامل نمیشوند. پس خرید باید از منبع های مطمئن صورت گیرد. این منبع های شامل کدام فروشندگان می شود؟

به طور کلی پتوهای نمدی ساخته شده از پشم می باشند. این پتوها در کنار گرمی که فراهم می سازد از نرمی فوق العاده ای برخوردار نمی باشند چرا که از الیاف طبیعی و ارزشمندی ساخته شده است.

فروش پتو نمدی در تهران

فروش پتو نمدی در تبریز

تیم زرین پتو با ارایه انواع پتو های نمدی و سایر پتو ها آماده خدمت رسانی به تمام شعب فروشگاه ها می باشد. نمونه هایی از این محصولات در سایت زرین پتو موجود می باشد که میتوانید مشاهده کرده و کیفیت و قیمت ها را با سایر فروشگاه ها مقایسه کنید.

قیمت خرید پتو نمدی

انواع پتو نمدی اعلا

پتو نمدی با طرح هایی از جمله طرح های ببری یا پلنگی و انواع رنگ بندی های متنوع موجود می باشد. این محصولات با تولیدات عالی با حداقل قیمت ممکن در اختیار خریداران محترم قرار میگیرد. با یک بار خرید از این تیم مشتری دائمی خواهید شد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144136560
شماره تلفن ثابت:04135579183
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: zarrinsap@gmail.com

مطلب پیشنهادی

تولید پتو مینک

صادرات انواع پتو

صادرات انواع پتوی ایرانی که از لحاظ درجه کیفی با محصولات خارجی قابل رقابت است …